Bielizna erotyczna - co podoba się mężczyznom?

Bielizna erotyczna - co podoba się mężczyznom?

Urozmaicanie życia seksualnego odbywa się na wielu rozmaitych płaszczyznach. Dla niektórych osób sposobem na pokonanie rutyny są nowoczesne gadżety erotyczne, które zapewniają zupełnie nową jakość doznań, a dla innych pielęgnowanie bliskości samej w sobie. Nie należy zapominać, że dosyć ważnym czynnikiem wpływającym na poziom satysfakcji po obu stronach może być odpowiednia bielizna. Jakie fasony i kolory najbardziej podobają się mężczyznom? Podpowiadamy!

Mogłoby się wydawać, że w tej materii króluje czerwień. Symbolizuje ona nie tylko miłość, ale również seksualność i erotykę. Bielizna w tym kolorze nie należy jednak do ulubionych z perspektywy mężczyzn. Według przeprowadzonych badań czerwona bielizna erotyczna wydaje się panom nazbyt wulgarna i tym samym nieco odpychająca.
Panie, które pragną zrobić na swoich partnerach wrażenie powinny skupić się na bieliźnie w kolorze czarnym. Czerń kojarzy się z nienachalną elegancją i tajemnicą. Pięknie wykrojona bielizna z elementami koronkowymi to ulubiony rodzaj bielizny damskiej oczami mężczyzny. Równie dużym uznaniem cieszą się eleganckie erotyczne zestawy w kolorze burgundowym lub fioletowym. Są to kolory, które robią na mężczyznach ogromne wrażenie, zwiastując przyjemne chwile z ukochaną. Spore grono panów uważa, że najseksowniejszym kolorem jest kolor cielisty. W pewien sposób wyzwala wrażenie nagości i również wpływa na poziom podniecenia. Nieco gorszą renomą cieszy się bielizna w kolorze białym.

Bielizna erotyczna - co podoba się mężczyznom?

Lingerie Collection Polska

dnia lip 31, 2023